wtorek, 12 lipca 2011

Kroam na dziś

Nikomu nie życzę siedzenia przed komputerem do 3 w nocy i wstawania o 9, bo w wakacje to jest istna makabra. Ale nie o moim dzisiejszym zmęczeniu mowa, bo o marce Kroam. Już dawno miałam ją opisać, ale jakoś nie było okazji, znajdywałam inne tematy.
Czy lookbook na zimę 2011 czymś nas zaskoczy? Może i nie ma fajerwerków, petard, innowacji, ale za to jest  dżinsowo, młodzieżowo i gustownie.

Phil Thompson, czyli twórca Kroamu, był niegdyś trend hunterem Lee oraz Wranglera, więc na swojej robocie się zna. Jak można się domyślić, nawet w tej kolekcji zimowej, marka stawia na denim, czerń i biel. Standard, jak na zimę. Oczekiwania wobec Phila Thompsona chyba przewyższyły jego możliwości. Niby wszystko gra, ponieważ ubrania świetnie wyglądają na modelkach, ale jest... nudnie. Tego typu ubrań robi się coraz więcej na rynku. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale ich przesyt powoduje u mnie niezbyt miłą reakcję. Ubrania przypominają mi te ze sklepu odzieżowego Nasty Gal. Być może jestem zbyt krytyczna, ale nadal obstaję przy zdaniu, że kolekcja na zimę jest... taka trochę niepełna, ale mimo wszystko, Lookbook został wykonany bardzo dobrze :)


Zdjęcia pochodzą ze strony: www.kroam.com.au

1 komentarz:

  1. Kochanie ja o 2:30 zasnęłam i od 9 dylam po bułki, więc znam twój ból ;*

    OdpowiedzUsuń