piątek, 15 lipca 2011

Warto poznać: Vanessa Bruno

Bardzo rzadko w moim życiu się zdarza, żebym zachwyciła się jakąś kampanią promującą kolekcję odzieżową na tyle, by oglądać całość ponad 10 razy. Vanessa Bruno po prostu mnie oczarowała. Musicie obejrzeć film pokazujący kolekcję na lato 2011, przynajmniej początek.

Le film “ Miracle ” avec Lou Doillon et Jessica Joffe.
The film “ Miracle ” with Lou Doillon and Jessica Joffe.
http://www.vanessabruno.com/?film-Summer11
Jeżeli obejrzeliście film to bardzo się cieszę, jeżeli nie, Wasza strata, bo lepszego tego typu video nie widziałam nigdy. Inne kampanie mogą się chować. W każdym bądź razie, nie będę roztkliwiać się nad filmem, bo to nie ma sensu. Myślę, że każdemu spodoba się na tyle, by obejrzał go przynajmniej 2 razy. Mistrzostwo.

Skoro mamy już niedługo jesień, chciałabym pokazać propozycję Vanessy Bruno (bo tę na lato mogliście zobaczyć na filmiku). Muszę powiedzieć, że spośród innych kolekcji,
 wyróżnia się. Przewagę ma zdecydowanie biel, brąz, beż i szary. Pojawia się również czerń, ale w umiarkowanej ilości, z pewnością nie dominuje. Ubrania są drapowane, owijane, podobnie jak u wspominanego przeze mnie Yohji'a Yamamoto (zabawa formą), wygląda to nowocześnie, minimalistycznie i elegancko. Bardzo mnie cieszy fakt, że do mody powraca minimalizm i klasyczne motywy oraz formy ubrań. Luźne swetry, spodnie i bluzki. Tego potrzeba w szafie każdej kobiety, zamiast obcisłych topów i spodni. 
Cały lookbook na jesień/zimą 2011/2012 możecie obejrzeć na http://www.vanessabruno.com


Zdjęcia pochodzą ze strony  www.vanessabruno.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz