piątek, 12 sierpnia 2011

Trendomania: Co z tym ponczem?

Ponczo (poncho, jak kto woli), okrycie wierzchnie, które powinno znaleźć się w szafie każdej kobiety. Przydatne zwłaszcza na nieco chłodniejsze, jesienne dni. Ale czy nie zostało częściowo zapomniane? W lookbookach wielu marek szukałam go bezskutecznie. Niby pisze się, że ponczo na jesień 2011 to must have, lecz czy ktoś w ogóle zwraca na to uwagę?
Horoskopy są bardzo przychylne dla mojego znaku, mimo że nie bardzo w nie wierzę. Mam dokończyć sprawy niegdyś przerwane i z pewnością mi się to uda - tak mówi astrolog w Twoim Stylu. Mogę to odnieść do bloga, więc dzięki wam, niebiosa, dzięki za waszą przychylność!


Wracając do tematu poncza. Nigdy szczególnie popularne nie było. Swoje okresy świetności miało, ale i tak to nie spowodowało tego, że każda kobieta pragnie tego wielofunkcyjnego ubrania. A szkoda, bo naprawdę warto by było zainwestować w coś indiańskiego. Ponczo pasuje nie tylko do stylu boho, ale i odpowiednio dobrane mogłoby zakamuflować nasze nadprogramowe kilogramy. Kolejną zaletą jest to, że lepiej prezentuje się i jest wygodniejsze niż kurtka. Ponadto może dopełnić każdą nudną stylizację.
Żałuję, że tak mało sieciówek uwzględniło je w swoich kolekcjach na jesień. A wszelkim projektantom woda sodowa uderza do głowy, bo projektują tandetne wzory na poncza i żądają wielu tysięcy za coś przypominającego szmatę.
Propozycje z popularnych sieciówek i od projektantów:
Chloe, 10 436 zł (www.luisaviaroma.com)
Asos, 125 zł
Asos, 175 zł
Asos, 550 zł
www.black.co.uk,   745 zł

H&M, 120 zł
Dorothy Perkins, 150 zł
H&M, 86 zł
H&M, 48 zł
H&M, 48 zł
Stella McCartney, 3 765 zł
H&M, 120 zł
H&M, 120 zł
Jane Norman, 67 zł
Kenzo, 2 040 zł
New look, 45 zł
Very Eickhoff, 11 235 zł

A czy Wy macie ponczo w swojej szafie? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz