piątek, 19 sierpnia 2011

Zima nie taka zła?

Zima w wydaniu większości projektantów jest szalona, kolorowa, kontrastowa. Co się dzieje w modzie, że już szarości, czernie i kratki odchodzą do lamusa?


Mam dwie propozycje. Albo projektanci widzą wszystko w różowych barwach, bo wciąż dozują sobie sproszkowane produkty z czarnego rynku... Albo fabryki tkanin wykończyły farbę czarną i wmawiają kupcom, że czerń się znudziła.
Heimstone może niezupełnie realizuje wizję: czerń do lamusa, potrzebne nam żywe kolory! Ale każda głęboka, dostojna czerń udekorowana jest czerwono-złotymi kwiatami. Kicz w modzie może w ogóle się sprawdzić? Chyba tak, bo garnitur w ten wzór nie wygląda najgorzej, chociaż powalający również nie jest. Pragnę także zwrócić uwagę na piękne ołówkowe spódnice w ciekawych kolorach i zamkiem z przodu. Wraz z wzorzystymi bluzkami prezentują się bardzo ładnie. Ale może wszystko wygląda tak ładnie tylko na modelce?
 Spodobały mi się również luźne kurtki z kapturem w ciekawe, ,,sweterkowe" wzory. Chociaż... Nie wiem czy nie wyglądałabym w takowej kurtce jak ,,nieszczęśliwa" (prezentowałaby się pewnie jak po starszym bracie, ale to już sporna kwestia).
Tak więc, jeżeli kierujecie się trendami wypracowanymi przez francuską markę Heimstone, to w szafej szafie tej jesieni muszą się znaleźć:
- ołówkowa spódnica w żywym kolorze
- garnitury/marynarki w ciekawe wzory
- kurtka pilotka z kożuszkiem
- zamszowe botki (płaskie) w nietypowym kolorze :)
- i tak jak już każdej jesieni, nie rezygnujcie do końca z połączenia biel/czerń, tym razem dodając do tego element w zupełnie innym kolorze ;) (torebka, biżuteria, buty, t-shirt)
Lookbook marki Heimstone wygląda naprawdę interesująco. Bardziej z przymrużeniem oka. Oglądając go, nie martwimy się o jesienne ulewy i zimowe utrzymywanie równowagi na lodzie nieposypanym piaskiem ani solą.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.heimstone.com

Strefa prywaty:
Chciałabym przeprosić wszystkich, którzy wczoraj czekali na poradnik Jak projektować modę, ale Google po prostu nawaliło, ponieważ nie dało się w ogóle pisać postów, związane to było z dodaniem jakiejś funkcji odnośnie Twittera. Biorę się do pisania poradnika ;). Kiedy już ukażą się wszystkie części, napiszę nieco więcej o modzie, nowych markach itd. Póki co skupiam się na poradniku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz