czwartek, 3 listopada 2011

Kolejny sukces na liście, czyli... Sukces DZIĘKI Teen Vogue

Chyba najmilszym zaskoczeniem są sukcesy niespodziewane. O ile jeszcze parę miesięcy temu, narzekałam jak to czytelnicy są źli, niedobrzy, bo nie komentują nic i rzadko wchodzą na bloga, o tyle przeciętnie dziennie  mam 100 wejść. To jest dużo jak na takiego bloga, który się nie reklamuje. Od paru dni na mojej stronie dużo odwiedzin pochodziło z Facebooka (co można sprawdzić w magicznym narzędziu jakim jest Statystyka na bloggerze). Zdziwiło mnie to, bo przecież się tam nie reklamowałam. Nikt mnie nie rekomendował. Wczoraj, przypominając sobie wiadomości o Etruskach, Romulusie i innych ciekawych faktach związanych z powstaniem Rzymu (co średnio mnie interesuje, ale nauka rzecz święta, zwłaszcza historia w modzie się przydaje), postanowiłam sobie wyszperać, co tam o Veronice Kane piszą. Zawsze warto sprawdzić, czy ludzie Cię nie krytykują/wyśmiewają na innych blogach. I tak oto, ,,zacytowano" moje wrażenia na temat książki Sukces według Teen Vogue na jej oficjalnej facebookowej stronie. Szok po prostu. Może to tylko dlatego, że jestem bardzo teen, ale dla mnie to spory sukces. Mam pewność, że nie plotę aż takich głupstw i to, co napiszę, da się przeczytać. Chociaż, czasem muszę przyznać, że jak potem sprawdzam, co napisałam to wychodzą niezłe kwiatki. I nawet po paru tygodniach zdarza mi się zobaczyć rażące powtórzenia i ,,byki" w postach, za które przepraszam. Tyle o moich ,,sukcesach". Czas wziąć się do ciężkiej pracy, bo im więcej osób czyta Twojego bloga, tym bardziej musi być on doskonały.

I pozdrawiam Maję, Lilkę i Monikę, które zawsze we mnie wierzyły ;). Tak, więc wszystkim, tym którzy pytali się ,,I co, już znudziło Ci się blogowanie o niby modzie?", utarłam nosa, a blog będzie żył jeszcze na pewno długo.

2 komentarze:

  1. He he kolejna recenzja więc może warto kupić książkę - gratuluję sukcesu - Ja już rok trzymam się pisania o niby modzie i choć wiele wpadek z mna wierze że na sukces warto zcekac :)
    Powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Książkę polecam z czystym sumieniem. Można się i obejść bez niej, ale warto się z nią zapoznać.

    OdpowiedzUsuń