wtorek, 16 sierpnia 2011

Warto poznać Amber + lookbook

Wracam do swojego żywiołu, czyli projektantów mniej znanych, zwłaszcza w Polsce. Amber Sakai, odkrycie, tak można o niej powiedzieć, ale czy jej kreacje są godne podziwu? Zobaczcie wizję projektantki na jesień 2011!
Amber Sakai nie jest może debiutantką na rynku modowym, bo jej marka istnieje od trzech lat, ale mimo tak małego stażu, zachwyca każdą kolekcję. Czasopisma modowe powoli zaczynają na nią zwracać uwagę. W ELLE i nie tylko, nie można dostrzec słów krytyki. Czy słusznie?
Amber Sakai swe pierwsze kroku stawiała w modelingu, co z pewnością pomogło jej w tworzeniu własnej marki. Propozycja na jesień 2011jest niepozorna. Można by rzec, że ubrania wyglądają jak ze zwykłej sieciówki. Po bliższym zapoznaniu się z nią, zmieniłam zdanie (mój błąd, często kieruję się pierwszym wrażeniem). Ubrania Amber to przede wszystkim podstawa garderoby każdej kobiety. Nie zauważymy tutaj przesytu wzorów i kolorów. Wszystko wygląda klasycznie, ale to po części mylne wrażenie. Rękaw t-shirtu jest rozszerzany, dodając mu nutkę nonszalancji. Czarna sukienka, mimo eleganckiego wyglądu, ma dekolt do pępka. Tak, tu chodzi o pozory, bo ubrania Amber Sakai są na tyle uniwersalne, że mogą stanowić podstawę garderoby kobiety lubującej się w różnorodnych stylach.
Zdjęcia pochodzą ze strony: www.ambersakai.com


2 komentarze:

  1. Ciekawy pomysł na kolekcję, ale ta modelka taka średnia ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Sukienka z drugiego zdjęcia zaje*ista

    OdpowiedzUsuń